VOUCHER KARTA PODARUNKOWA

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby nie mogłeś trafić lepiej.

Karta podarunkowa na Masaż to Prezent idealny na każdą okazję, który każdemu sprawi wielką przyjemność.

Ty wybierasz dokładnie jaki lub za jaką kwotę masaż chcesz podarować, a my przygotujemy pięknie zapakowaną, elegancką kartę podarunkową.

Ile kosztuje Karta Podarunkowa na Masaż ?

 

Karta kosztuje dokładnie tyle samo ile standardowa usługa Masażu. Eleganckie zaproszenie jest już wliczone w cenę. Szczegółowy cennik znajdziesz tutaj  https://massagetherapy.pl/cennik/

Jeśli chcesz możesz łączyć kilka masaży w jeden prezent, możesz też zostawić pełną dowolność osobie obdarowanej i wybrać voucher kwotowy o dowolnej wartości do wykorzystania.

Jak zamówić Kartę Podarunkową?

 • Kartę można kupić w naszym gabinecie Massage Therapy. Karty wypisujemy
  od ręki na miejscu.
 • Kartę możemy wysłać na wskazany przez Ciebie adres, za pośrednictwem:
  – Poczty Polskiej – koszt 10 zł * według cennika
  – Paczkomatu – koszt 16.99  zł * według cennika
  – Kuriera – koszt 16,99  zł * według cennika

Wysyłka następuje po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie (płatność przelewem). Szczegóły dotyczące płatności otrzymacie Państwo mailowo.

 • Posiadamy także karty podarunkowe w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku – napisz do nas kontakt@massagetherapy.pl  jeśli interesuje Cię taki rodzaj karty.

Masaż klasyczny

To bardzo popularna forma masażu, która posiada wiele zastosowań, korzystnie wpływających na organizm. Odnosi się do terapii, która ma na celu zarówno zabieg relaksujący, jak i leczniczy. Pozwala on ukoić nerwy, bóle stawów, głowy, rozluźnić napięte mięśnie. Taki rodzaj terapii pomaga w chorobach dotykających zarówno ciało, jak również psychikę. To bardzo odprężający zabieg, który potrafi postawić na nogi po ciężkim i stresującym dniu.