Sauna Red

Poznaj naszą nową ofertę

masaż witkami

MASAŻ WITKAMI w ruskiej bani.

Sesja w ruskiej bani polega na rozgrzaniu ciała, delikatnym głaskaniu, poklepywaniu i pocieraniu gałązkami. Ciepło wnika głębiej w ciało, otwierają się szeroko pory, rozszerzają mocno podskórne naczynia krwionośne i wydostają się toksyny.

Jednorazowa wizyta w bani to są 3 wejścia. Pierwsze służy rozgrzaniu organizmu i przyzwyczajeniu go do ciepła. W trakcie drugiego rozpoczyna się “witkowanie”, czyli smaganie ciała brzozowymi lub dębowymi witkami. Trzecie wejście służy wyciszeniu organizmu. Dodatkowym atutem używania witek jest przyjemny aromat olejków eterycznych uwalnianych z liści lub igieł miotełki.

„Witkowanie” to nieodłączny element ruskiej bani. To właśnie masaż naturalnymi gałązkami sprawia, że nasze ciało staje się jeszcze bardziej pobudzone do pracy. Z kolei olejki eteryczne, które rośliny uwalniają pod wpływem ciepła, działają kojąco na nasz organizm.

W naszej ofercie mamy witki brzozowe, które oczyszczają i sprzyjają odtruwaniu organizmu, dębowe mające działanie przeciwzapalne, ściągające i antyseptyczne.

Nasza sauna jest opalana drewnem,  charakteryzuje ją duża wilgotność, efekt osiąga się polewając wodą rozgrzane kamienie.

Wizyta w bani i masaż witkami to najlepszy sposób, żeby zacząć tydzień. Taki zabieg znosi napięcie, dogłębnie relaksuje i ładuje pozytywną energią.

Chcielibyście odpocząć w niebanalnym miejscu ? W dolinie trzech stawów otoczonej lasem z dala od miejskiego zgiełku, gdzie słychać tylko tupot danieli? Odprężyć się w rozgrzanej , pachnącej osiką ruskiej bani? Jeśli TAK , to serdecznie zapraszamy Was do naszego siedliska, gdzie odnajdziecie spokój, ciszę, a błogi odpoczynek pozwoli wrócić do domu wypoczętym, zdecydowanym i pomyślnym krokiem.
Oferujemy duży przestronny dom, w którym znajdują się dwa komfortowe 3 osobowe pokoje z łazienkami.
W pełni wyposażona kuchnia, przestronny salon wypoczynkowy z kozą.
Zewnętrzna sauna ruska bania.
Miejsce na ognisko, grilla, wiata biesiadna.
Trzy stawy, jeden z pomostem dla miłośników wędkowania.
W okolicy piękne leśne tereny, ścieżki rowerowe.
Do dyspozycji gości 10ha ogrodzonego terenu do swobodnego wypoczynku i błogiego relaksu.

Masaż klasyczny

To bardzo popularna forma masażu, która posiada wiele zastosowań, korzystnie wpływających na organizm. Odnosi się do terapii, która ma na celu zarówno zabieg relaksujący, jak i leczniczy. Pozwala on ukoić nerwy, bóle stawów, głowy, rozluźnić napięte mięśnie. Taki rodzaj terapii pomaga w chorobach dotykających zarówno ciało, jak również psychikę. To bardzo odprężający zabieg, który potrafi postawić na nogi po ciężkim i stresującym dniu.