MASAŻ OLEJEM BURSZTYNOWYM

Masaż olejem bursztynowym to najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy 

sposób na odpoczynek i relaks dla ciała i ducha. Redukuje napięcie mięśni, odpręża, wycisza.

OLEJ BURSZTYNOWY odżywia i doskonale wygładza naskórek. Uelastycznia, delikatnie natłuszcza oraz wspomaga jego regenerację. Pielęgnuje, wpływa korzystnie na jego wygląd i kondycję, sprawia, że skóra staje się miękka oraz gładka w dotyku.

Formuła zawiera składniki aktywne: Ekstrakt olejowy z bursztynu, olej ryżowy, olej słonecznikowy, olej sojowy.

Masaż olejem bursztynowym jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na odpowiednio długi odpoczynek, są zestresowani i narzekają na brak energii.

Masaż pomoże rozluźnić ciało i ukoić nerwy. Dzięki takiej formie rozluźnienia, które dodatkowo wzbogacana jest aromatycznym zapachem, czujemy się zrelaksowani i wypoczęci. Niezwykłą atmosferę dopełnia kojąca muzyka i świece.

Lecznicze zastosowanie bursztynu

Bursztyn stosowany jest bardzo często w medycynie naturalnej. Znany jest jako kamień energetyczny. Ze względu na właściwości elektrostatyczne, uważa się, że bursztyn posiada zdolność jonizowania powietrza oraz przywracania równowagi organizmu poprzez neutralizowanie nadmiaru szkodliwych jonów dodatnich. Oleje z bursztynem wspomagają elastyczność i dodają skórze blasku. Jest to istotne w przypadku tych partii ciała, które są szczególnie narażone na utratę jędrności, przesuszenie i wiotczenie.

Bursztyn leczniczy posiada właściwości wspomagające metabolizm i funkcje immunologiczne skóry, które przyczyniają się do poprawy jej ukrwienia. W efekcie skóra się odnawia, jest nawilżona, lepiej natłuszczona, dzięki czemu wygląda promiennie – czyli znacznie młodziej. Ponadto, bursztyn działa jako naturalny filtr UV, wspomagający odporność skóry.

Szczegóły zabiegu

Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Podczas masażu towarzyszy nam muzyka relaksacyjna oraz elementy aromaterapii (świece, kadzidełka i olejki zapachowe).

Cena: 30 min 150 pln / 50 min 220 pln  

ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZISIAJ +48 604 365 386

Masaż klasyczny

To bardzo popularna forma masażu, która posiada wiele zastosowań, korzystnie wpływających na organizm. Odnosi się do terapii, która ma na celu zarówno zabieg relaksujący, jak i leczniczy. Pozwala on ukoić nerwy, bóle stawów, głowy, rozluźnić napięte mięśnie. Taki rodzaj terapii pomaga w chorobach dotykających zarówno ciało, jak również psychikę. To bardzo odprężający zabieg, który potrafi postawić na nogi po ciężkim i stresującym dniu.