Peeling

Peeling jest zabiegiem kosmetyczny, który ma na celu usunięcie martwych komórek skóry poprzez złuszczenie, czego efektem jest poprawa jej wyglądu i eliminacja niedoskonałości. Pobudza on ją do produkcji nowych komórek. Sięga nie tylko warstwy rogowej naskórka, ale dociera też do tych głębszych warstw.

Dzięki stosowaniu peelingów możemy rozjaśnić przebarwienia, wygładzić skórę, poprawić jej ukrwienie, a także zwiększyć absorpcję składników odżywczych i przygotować ją do dalszej pielęgnacji. Peeling wspomaga również leczenie trądziku i regenerację naskórka.

W naszym gabinecie masażu używamy produktów zawierających 98% naturalnych składników.

Zapoznaj się z naszą ofertą peelingów.

                                                    

Peeling do ciała BOROWINA & BURSZTYN. Zawiera m.in. ekstrakt z borowiny, pozyskany z borowin ze złoża Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Oczyszcza i złuszcza zrogowaciały naskórek. Zmiękcza, wspomaga regenerację naskórka oraz wpływa korzystnie na jego wygląd. Peeling posiada lekką żelową konsystencje.

Formuła zawiera składniki aktywne: Ekstrakt z borowiny, Ekstrakt z bursztynu, Proszek bursztynowy (zmielony bursztyn bałtycki).

Cena:  150  pln  

                                                    

Peeling do ciała z naturalnymi KRUSZONYMI MUSZLAMI w postaci gęstej olejowej pasty. Oparty na nawadniającej mocy kocanki nadmorskiej i szanty zwyczajnej oraz biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza.

Peeling olejowy z kruszonymi muszlami:

– skutecznie złuszcza i wygładza naskórek

– natłuszcza, zmiękcza i uelastycznia skórę

– pozostawia skórę pachnącą i zadbaną.

Cena:  150  pln  

                                                    

Peeling cukrowo – solny z MORELI UME. Aromatyczny olejowy peeling o gęstej konsystencji. Skutecznie złuszcza zrogowaciały i szorstki naskórek. Odczuwalnie zmiękcza i wygładza skórę. Działa jak pielęgnacyjny doping. Pozostawia skórę przyjemnie pachnącą.

Formuła zawiera składniki aktywne:

–  Cukier sacharoza

–  Olej canola

–  Ekstrakt z moreli ume.

Cena:  130 pln  

                                                    

Masaż klasyczny

To bardzo popularna forma masażu, która posiada wiele zastosowań, korzystnie wpływających na organizm. Odnosi się do terapii, która ma na celu zarówno zabieg relaksujący, jak i leczniczy. Pozwala on ukoić nerwy, bóle stawów, głowy, rozluźnić napięte mięśnie. Taki rodzaj terapii pomaga w chorobach dotykających zarówno ciało, jak również psychikę. To bardzo odprężający zabieg, który potrafi postawić na nogi po ciężkim i stresującym dniu.