Masaż terapeutyczny

Łagodzi stany napięcia psychicznego, niweluje stres i napięcia mięśni, łagodzi objawy depresji,  zmniejsza bóle głowy i fizyczne zmęczenie, pomaga w zwalczaniu bezsenności. Co więcej, w dzisiejszych czasach, pełnych pośpiechu i stresu, masaż terapeutyczny pozwala wrócić organizmowi do stanu homeostazy, co jest niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Umożliwia codzienne funkcjonowanie przy użyciu jak najmniejszej ilości energii. 

Jak wygląda masaż terapeutyczny?

Rodzaj i intensywność wykorzystywanych technik jest zależna od tego, jaki efekt terapeutyczny zamierzamy osiągnąć. Celem masażu jest wywołanie ogólnego lub miejscowego odczynu, ale również efekt rozluźnienia i zrelaksowania w trakcie trwania zabiegu. Pozwala to na lepszą reakcję organizmu na zabieg i poprawę szeroko rozumianego samopoczucia. Dlatego w terapię masażem terapeutycznym wplatane są często elementy masażu relaksującego,

Zadzwoń i umów się na wizytę! Jeśli nie odbieram, oddzwonię +48 604 365 386

Masaż klasyczny

To bardzo popularna forma masażu, która posiada wiele zastosowań, korzystnie wpływających na organizm. Odnosi się do terapii, która ma na celu zarówno zabieg relaksujący, jak i leczniczy. Pozwala on ukoić nerwy, bóle stawów, głowy, rozluźnić napięte mięśnie. Taki rodzaj terapii pomaga w chorobach dotykających zarówno ciało, jak również psychikę. To bardzo odprężający zabieg, który potrafi postawić na nogi po ciężkim i stresującym dniu.