Masaż relaksacyjny z aromaterapią

Wprowadza w stan relaksu, uspokojenia całego organizmu, łączy leczniczą moc dotyku z właściwościami olejków aromatycznych. Odpowiednio wykonany powinien nie tylko zredukować napięcie mięśniowo-nerwowe, ale też zrelaksować umysł i dać poczucie całkowitego odprężenia. Jego celem jest pełna relaksacja i wyciszenie osoby masowanej.  Masaż relaksacyjny polecany jest osobom, które chcą poprawić ukrwienie ciała i metabolizm, zniwelować uciążliwe dolegliwości bólowe, wzmocnić odporność oraz oderwać się od codziennych problemów i w pełni rozluźnić.

AROMATERAPIA jest rewelacyjnie prosta i skuteczna, a przy tym przyjemna w stosowaniu, metoda usuwania wielu dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych używanych w masażu, do kąpieli, oraz w formie inhalacji i wchłaniania przez skórę po rozpyleniu w otaczającym nas powietrzu.

Zadzwoń i umów się na wizytę! Jeśli nie odbieram, oddzwonię +48 604 365 386

Masaż klasyczny

To bardzo popularna forma masażu, która posiada wiele zastosowań, korzystnie wpływających na organizm. Odnosi się do terapii, która ma na celu zarówno zabieg relaksujący, jak i leczniczy. Pozwala on ukoić nerwy, bóle stawów, głowy, rozluźnić napięte mięśnie. Taki rodzaj terapii pomaga w chorobach dotykających zarówno ciało, jak również psychikę. To bardzo odprężający zabieg, który potrafi postawić na nogi po ciężkim i stresującym dniu.