Masaż modelujący

Masaż modelujący antycellulitowy ujędrnia, uelastycznia skórę i tkankę podskórną, zmniejsza widoczność cellulitu, poprawia wygląd skóry na całym ciele, ma działanie rewitalizujące, przyspiesza regenerację naskórka, rozluźnia mięśnie i odpręża. Usprawnia wydalanie toksyn z organizmu. Przeciwdziała również powstawaniu cellulitu. Po serii naszych zabiegów będziesz znów szczęśliwa i z uśmiechem będzie spoglądać na swoje ciało.

Podczas zabiegu używamy olejku do masażu o działaniu antycellulitowym, który poprawia elastyczność skóry, nawilża, regeneruje, również  zapobiega powstawaniu rozstępów oraz poprawia wygląd skóry. Olejek do masażu pomaga zrelaksować ciało, pozostawia skórę odżywioną i gładką.

Ilość zabiegów i częstotliwość:

Ilość zabiegów dostosowywana jest do potrzeb konkretnej osoby. Jednak przyjmuje się, że najlepsze efekty można osiągnąć przeprowadzając 2 – 3 masaże w ciągu tygodnia, w serii 12 zabiegów.

Masaż klasyczny

To bardzo popularna forma masażu, która posiada wiele zastosowań, korzystnie wpływających na organizm. Odnosi się do terapii, która ma na celu zarówno zabieg relaksujący, jak i leczniczy. Pozwala on ukoić nerwy, bóle stawów, głowy, rozluźnić napięte mięśnie. Taki rodzaj terapii pomaga w chorobach dotykających zarówno ciało, jak również psychikę. To bardzo odprężający zabieg, który potrafi postawić na nogi po ciężkim i stresującym dniu.