Zdrowe i zadbane włosy to wizytówka każdej kobiety. Firma Khadi, specjalista od pięknych i zdrowych włosów, czerpie z bogactwa nauki Ajurwedy, opracowując zgodne z jej wytycznymi niezwykle skuteczne receptury. W swoich produktach stosuje naturalne, indyjskie zioła i olejki, które wspierają odnowę i regenerację włosów. Olejek Khadi, to jeden z najczęściej polecanych produktów na problemy z wypadającymi lub zniszczonymi włosami.

Jak dobrze dbać o włosy?

Aby mieć piękne i lśniące włosy, należy dbać o nie właściwymi kosmetykami. Gwarancją na to, jest wybieranie produktów, które zawierają w sobie składniki najwyższej jakości. Khadi olejek do włosów, stworzony został z naturalnych, ekologicznych roślin, dzięki czemu mamy pewność, że nasze włosy otrzymują najlepsza pielęgnację. Potwierdzeniem jakości jest certyfikat BDIH, który posiada większość kosmetyków Khadi. Gwarantuje on najwyższą klasę składników, ekologiczność, poszanowanie środowiska naturalnego a także nie testowanie produktów na zwierzętach.

Skład

Khadi olejek do włosów, zawiera pełne bogactwo witamin płynące z wysokiej klasy olejów. Pozyskiwane są one zarówno bezpośrednio z natury jak i upraw ekologicznych. Znaleźć w nim możemy:

  • olej sezamowy, odżywiający włosy aż po same końce
  • olej rycynowy, przyspieszający wzrost włosów
  • olej kokosowy, silnie odżywiający
  • olej z wyciągiem z rozmarynu o właściwościach odkażających
  • olej z nasion marchwi

Kompozycja tych cudownych olejków, połączona z balą wzmacniającą włosy, bhringarajem oraz brahmi, daje niesamowite efekty w postaci odżywionych i wzmocnionych włosów. Jednocześnie włosy są chronione przed wypadaniem czy przedwczesnym siwieniem.

Zastosowanie

Aby jak najpełniej wykorzystać cudowną moc olejków, należy wmasować około 1 łyżeczki preparatu w skórę głowy i włosy. Pozostawiamy olejek przez około 2 godziny, pozwalając by nasze włosy mogły wchłonąć jak najwięcej witamin i substancji odżywczych, po czym myjemy włosy. Jeśli chcemy osiągnąć jeszcze lepszy efekt, możemy wykonać masaż skóry głowy olejkiem i pozostawić dobroczynny preparat we włosach na całą noc. Ten zabieg pielęgnacyjny najlepiej powtarzać 2-3 razy w tygodniu. Butelka olejku wystarczy na przeprowadzenie 6-7 tygodni intensywnej kuracji.

Wybierając Khadi olejek do włosów, mamy pewność, że produkt ten jest w pełni ekologiczny, nie zawiera oleju mineralnego ani żadnych syntetycznych barwników. Ponadto jest produkowany z poszanowaniem praw lokalnej ludności, która zbiera oryginalne indyjskie zioła, oraz bez wykorzystywania pracy dzieci. Jest całkowicie wegański, nie testowany na zwierzętach oraz posiada opakowania zdatne do recyklingu. Piękno dla Twoich włosów i jednoczesne poszanowanie natury!